CPW1510K00JE14
Vishay DaleVishay Dale
CPW1510K00JE14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPW1510K00JE14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPW1510K00JE14.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPW1510K00JE14
Tau Wae CPW1510K00JE14 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 10K OHM 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1514 pcs Pepa Raraunga CPW1510K00JE14.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 15W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±30ppm/°C
Rahi / Rahi 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm) Raupapa CPW
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga CPW1510K00JE14
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 10k Ohm ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES 10K OHM 15W 5% AXIAL