CP00102R700JE143
Vishay DaleVishay Dale
CP00102R700JE143 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP00102R700JE143
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CP00102R700JE143.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP00102R700JE143
Tau Wae CP00102R700JE143 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8315 pcs Pepa Raraunga CP00102R700JE143.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 10W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±300ppm/°C
Rahi / Rahi 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm) Raupapa CP
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga CP00102R700JE143
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 2.7 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES 2.7 OHM 10W 5% AXIAL