CMF6068R000FKRE64
Vishay DaleVishay Dale
CMF6068R000FKRE64 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF6068R000FKRE64
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 68 OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF6068R000FKRE64.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF6068R000FKRE64
Tau Wae CMF6068R000FKRE64 Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 68 OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 220370 pcs Pepa Raraunga CMF6068R000FKRE64.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga CMF6068R000FKRE64
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 68 Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES 68 OHM 1W 1% AXIAL