CMF6064K900BHEA
Vishay DaleVishay Dale
CMF6064K900BHEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF6064K900BHEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 64.9K OHM 1W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF6064K900BHEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF6064K900BHEA
Tau Wae CMF6064K900BHEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 64.9K OHM 1W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275721 pcs Pepa Raraunga CMF6064K900BHEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga CMF6064K900BHEA
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 64.9k Ohm ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES 64.9K OHM 1W 0.1% AXIAL