CMF5544R800DHEK
Vishay DaleVishay Dale
CMF5544R800DHEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5544R800DHEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 44.8 OHM 1/2W .5% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5544R800DHEK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5544R800DHEK
Tau Wae CMF5544R800DHEK Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 44.8 OHM 1/2W .5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83123 pcs Pepa Raraunga CMF5544R800DHEK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga CMF5544R800DHEK
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 44.8 Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES 44.8 OHM 1/2W .5% AXIAL