CMF552K7700BHRE
Vishay DaleVishay Dale
CMF552K7700BHRE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF552K7700BHRE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.77K OHM 1/2W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF552K7700BHRE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF552K7700BHRE
Tau Wae CMF552K7700BHRE Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 2.77K OHM 1/2W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 310896 pcs Pepa Raraunga CMF552K7700BHRE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga CMF552K7700BHRE
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 2.77k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES 2.77K OHM 1/2W .1% AXIAL