CMF55127K00FHEB
Vishay DaleVishay Dale
CMF55127K00FHEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55127K00FHEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55127K00FHEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55127K00FHEB
Tau Wae CMF55127K00FHEB Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 858738 pcs Pepa Raraunga CMF55127K00FHEB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa CMF127KHFTR Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga CMF55127K00FHEB Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 127k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 127K OHM 1/2W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film