CMF5510K700FEEK
Vishay DaleVishay Dale
CMF5510K700FEEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5510K700FEEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5510K700FEEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5510K700FEEK
Tau Wae CMF5510K700FEEK Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 10.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88259 pcs Pepa Raraunga CMF5510K700FEEK.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga CMF5510K700FEEK
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 10.7k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES 10.7K OHM 1/2W 1% AXIAL