CMF50191R00FHEB
Vishay DaleVishay Dale
CMF50191R00FHEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF50191R00FHEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 191 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF50191R00FHEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF50191R00FHEB
Tau Wae CMF50191R00FHEB Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 191 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 428279 pcs Pepa Raraunga CMF50191R00FHEB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa CMF191QFTR Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga CMF50191R00FHEB Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 191 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES 191 OHM 1/4W 1% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film