CMF2010K000GKEA
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF2010K000GKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF2010K000GKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
12500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF2010K000GKEA
Tau Wae CMF2010K000GKEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1395658 pcs Pepa Raraunga CMF2010K000GKEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm) Raupapa CMF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga CMF2010K000GKEA
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
FIFO 2 Whakaahua nui 10k Ohm ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga RES 10K OHM 1W 2% AXIAL