SLPX471M250E1P3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SLPX471M250E1P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPX471M250E1P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: SLPX471M250E1P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPX471M250E1P3
Tau Wae SLPX471M250E1P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63610 pcs Pepa Raraunga SLPX471M250E1P3.pdf
Te manawanui 470µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm) Raupapa SLPX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 250V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-1623
SLPX471M250E1P3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 2.04A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga SLPX471M250E1P3 Life @ Temp. 423 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
Whakaahua nui 470µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 423 mOhm 3000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 85°C