SLPX223M016E3P3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SLPX223M016E3P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLPX223M016E3P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: SLPX223M016E3P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLPX223M016E3P3
Tau Wae SLPX223M016E3P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88317 pcs Pepa Raraunga SLPX223M016E3P3.pdf
Te manawanui 22000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm) Raupapa SLPX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-3808
SLPX223M016E3P3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 4.38A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga SLPX223M016E3P3 Life @ Temp. 30 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Whakaahua nui 22000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 30 mOhm 3000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 85°C