SLP821M200H3P3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SLP821M200H3P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLP821M200H3P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: SLP821M200H3P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLP821M200H3P3
Tau Wae SLP821M200H3P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49222 pcs Pepa Raraunga SLP821M200H3P3.pdf
Te manawanui 820µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa SLP
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 200V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-1550
SLP821M200H3P3-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.04A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga SLP821M200H3P3 Life @ Temp. 243 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Whakaahua nui 820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 243 mOhm 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C