SLP222M063C3P3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SLP222M063C3P3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLP222M063C3P3
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: SLP222M063C3P3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLP222M063C3P3
Tau Wae SLP222M063C3P3 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83926 pcs Pepa Raraunga SLP222M063C3P3.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa SLP
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 63V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-1481
SLP222M063C3P3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga SLP222M063C3P3 Life @ Temp. 181 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Whakaahua nui 2200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 181 mOhm 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C