SEK472M025ST
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SEK472M025ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SEK472M025ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: SEK472M025ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SEK472M025ST
Tau Wae SEK472M025ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53363 pcs Pepa Raraunga SEK472M025ST.pdf
Te manawanui 4700µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa SEK
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-2358
SEK472M025ST-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.69A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga SEK472M025ST Life @ Temp. 70 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.417" (36.00mm)
Whakaahua nui 4700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 70 mOhm 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C