SEK221M050ST
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
SEK221M050ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SEK221M050ST
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: SEK221M050ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SEK221M050ST
Tau Wae SEK221M050ST Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88941 pcs Pepa Raraunga SEK221M050ST.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa SEK
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-1720
SEK221M050ST-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 400mA Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga SEK221M050ST Life @ Temp. 720 mOhm
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Whakaahua nui 220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 720 mOhm 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C