OTBF205KNPIR-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
OTBF205KNPIR-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OTBF205KNPIR-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2UF 10% 600VDC QC TERM
Ngā Rauemi: OTBF205KNPIR-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OTBF205KNPIR-F
Tau Wae OTBF205KNPIR-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 2UF 10% 600VDC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5883 pcs Pepa Raraunga OTBF205KNPIR-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 330V Te manawanui 2µF
Whakamutunga Quick Connect, Disconnect Te Rahi Whenua Whenua 0.810" (20.57mm)
Rahi / Rahi 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip Raupapa OTB
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering; Motor Run
Ko te poari Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga OTBF205KNPIR-F
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 2.250" (57.15mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 2µF ±10% Film Capacitor 330V 600V Paper, Metallized Radial, Can
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa Dielectric Paper, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 2UF 10% 600VDC QC TERM I teie nei - Te rerenga 600V