FCP1206C333J-H2
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
FCP1206C333J-H2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCP1206C333J-H2
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206
Ngā Rauemi: FCP1206C333J-H2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCP1206C333J-H2
Tau Wae FCP1206C333J-H2 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 324841 pcs Pepa Raraunga FCP1206C333J-H2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.033µF
Whakamutunga Solder Pads Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa FCP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa High Frequency, Switching
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 338-4082-2
FCP1206C333J-H2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga FCP1206C333J-H2 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.033µF ±5% Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS) 1206 (3216 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS) Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206
I teie nei - Te rerenga 16V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FCP1206C333J
FCP1206C333J
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206