FCN2416E393K
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
FCN2416E393K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCN2416E393K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC 2416
Ngā Rauemi: FCN2416E393K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCN2416E393K
Tau Wae FCN2416E393K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC 2416 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104650 pcs Pepa Raraunga FCN2416E393K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.039µF
Whakamutunga Solder Pads Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Raupapa FCN
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari 2416 (6041 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga FCN2416E393K
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.039µF ±10% Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 10% 250VDC 2416 I teie nei - Te rerenga 250V