DME4S18K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
DME4S18K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DME4S18K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: DME4S18K-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DME4S18K-F
Tau Wae DME4S18K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 197876 pcs Pepa Raraunga DME4S18K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Te manawanui 0.018µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) Raupapa DME
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga DME4S18K-F
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.018µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD I teie nei - Te rerenga 400V