381LX682M025J012
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
381LX682M025J012 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 381LX682M025J012
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 381LX682M025J012.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 381LX682M025J012
Tau Wae 381LX682M025J012 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94613 pcs Pepa Raraunga 381LX682M025J012.pdf
Te manawanui 6800µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa 381LX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-2565
381LX682M025J012+S
381LX682M025J012-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.4A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga 381LX682M025J012 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
Whakaahua nui 6800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C