380LX682M080A042
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX682M080A042 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380LX682M080A042
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: 380LX682M080A042.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380LX682M080A042
Tau Wae 380LX682M080A042 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23173 pcs Pepa Raraunga 380LX682M080A042.pdf
Te manawanui 6800µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa 380LX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 80V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-2271
380LX682M080A042-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 5.2A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 380LX682M080A042
Life @ Temp. 45 mOhm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) Whakaahua nui 6800µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 45 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Nga tono 3000 Hrs @ 85°C