380LX223M016J032
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX223M016J032 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380LX223M016J032
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: 380LX223M016J032.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380LX223M016J032
Tau Wae 380LX223M016J032 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31577 pcs Pepa Raraunga 380LX223M016J032.pdf
Te manawanui 22000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa 380LX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 16V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-2694
380LX223M016J032-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 6.1A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 380LX223M016J032
Life @ Temp. 65 mOhm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) Whakaahua nui 22000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Nga tono 3000 Hrs @ 85°C