380LX103M080A052
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX103M080A052 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380LX103M080A052
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 80V 20% SNAP
Ngā Rauemi: 380LX103M080A052.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380LX103M080A052
Tau Wae 380LX103M080A052 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 80V 20% SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22247 pcs Pepa Raraunga 380LX103M080A052.pdf
Te manawanui 10000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa 380LX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 80V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-2677 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 6.4A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 380LX103M080A052
Life @ Temp. 33 mOhm @ 120Hz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm) Whakaahua nui 10000µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 33 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 80V 20% SNAP
Nga tono 3000 Hrs @ 85°C