380LQ271M350J022
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LQ271M350J022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380LQ271M350J022
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: 380LQ271M350J022.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380LQ271M350J022
Tau Wae 380LQ271M350J022 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68241 pcs Pepa Raraunga 380LQ271M350J022.pdf
Te manawanui 270µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa 380LQ
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 350V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-3499
380LQ271M350J022-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 1.66A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga 380LQ271M350J022 Life @ Temp. 737 mOhm @ 120Hz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
Whakaahua nui 270µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 85°C