168154K50A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168154K50A-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 168154K50A-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 168154K50A-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 168154K50A-F
Tau Wae 168154K50A-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186624 pcs Pepa Raraunga 168154K50A-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Te manawanui 0.15µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa 168
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga 168154K50A-F
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.15µF ±10% Film Capacitor 30V 50V Polyester, Metallized Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 50VDC RADIAL I teie nei - Te rerenga 50V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
168154J63C-F
168154J63C-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 145825 pcs
Tikiake: 168154J63C-F.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 5POS M12 PLUG-SOCKET 0.3M