167472K400A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
167472K400A-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 167472K400A-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 167472K400A-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 167472K400A-F
Tau Wae 167472K400A-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190245 pcs Pepa Raraunga 167472K400A-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Te manawanui 4700pF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm) Raupapa 167
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 167472K400A-F
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 4700pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD I teie nei - Te rerenga 400V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
167472J400A-F
167472J400A-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 144106 pcs
Tikiake: 167472J400A-F.pdf
RFQ
167472K400A
167472K400A
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 5665 pcs
Tikiake: 167472K400A.pdf
RFQ
167472J630B
167472J630B
Whakaahuatanga: CAP FILM 4700PF 5% 630VDC RADIAL
Tikiake: 167472J630B.pdf
167472J630B-F
167472J630B-F
Tikiake: 167472J630B-F.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: INSERT FEMALE 108POS CRIMP
Tikiake: 1674710.pdf
167473K100A-F
167473K100A-F
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD
Tikiake: 167473K100A-F.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: ENDPLATE 1.5MM WM BG ZDK2.5/1.5
Tikiake: 1674730000.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: INSERT FEMALE 72POS CRIMP
167473J100A
167473J100A
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC RAD
Tikiake: 167473J100A.pdf
167473J100A-F
167473J100A-F
Tikiake: 167473J100A-F.pdf
Whakaahuatanga: INSERT MALE 108POS CRIMP
167473J250B-F
167473J250B-F
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Tikiake: 167473J250B-F.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel