160474J250L-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
160474J250L-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 160474J250L-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 160474J250L-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160474J250L-F
Tau Wae 160474J250L-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78544 pcs Pepa Raraunga 160474J250L-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Te manawanui 0.47µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.886" (22.50mm)
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Raupapa 160
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 160474J250L-F
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.47µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Taitapa Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL I teie nei - Te rerenga 250V