150123K400BB
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
150123K400BB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150123K400BB
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 150123K400BB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150123K400BB
Tau Wae 150123K400BB Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137100 pcs Pepa Raraunga 150123K400BB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Te manawanui 0.012µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm) Raupapa 150
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 150123K400BB
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.012µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 400VDC AXIAL I teie nei - Te rerenga 400V