150106K100YF
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
150106K100YF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150106K100YF
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 100VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 150106K100YF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150106K100YF
Tau Wae 150106K100YF Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 100VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5630 pcs Pepa Raraunga 150106K100YF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Te manawanui 10µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.807" Dia x 1.299" L (20.50mm x 33.00mm) Raupapa 150
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 150106K100YF Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 100VDC AXIAL
I teie nei - Te rerenga 100V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM
I roto i te taonga: 5107 pcs
Tikiake: 1501160000.pdf
RFQ
150106J63TF
150106J63TF
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 10UF 5% 63VDC AXIAL
I roto i te taonga: 5470 pcs
Tikiake: 150106J63TF.pdf
RFQ
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: STATIC BAG MET-OUT 11"X15" 1=1EA
Tikiake: 1501115.pdf
Kaihanga: Weidmuller
150106K63TF
150106K63TF
Whakaahuatanga: CAP FILM 10UF 10% 63VDC AXIAL