PQG3MRA010
Switchcraft Inc.Switchcraft Inc.
Switchcraft Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PQG3MRA010
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 3POS MALE R/A PCB
Ngā Rauemi: PQG3MRA010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PQG3MRA010
Tau Wae PQG3MRA010 Kaihanga Switchcraft Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 3POS MALE R/A PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7945 pcs Pepa Raraunga PQG3MRA010.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Thermoplastic, Glass Filled
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Q-G® PQG
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -34°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga PQG3MRA010
Kua whakaratohia te Taimana Nui XLR Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Tin Whakaahuatanga CONN RCPT 3POS MALE R/A PCB
Whakatauranga onamata 10A I teie nei - Max / Whakapā Push-Pull