QS83XXHY110
APEM Inc.APEM Inc.
QS83XXHY110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS83XXHY110
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 110V
Ngā Rauemi: QS83XXHY110.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS83XXHY110
Tau Wae QS83XXHY110 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37185 pcs Pepa Raraunga QS83XXHY110.pdf
Waimotu - Tae 380mcd Waimurere - Mana Diffused
Patohia nga huanga - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Raupapa QS
Ratonga AC Pihanga Whakapae Paepae Yellow
Ētahi Ingoa 679-3421 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga QS83XXHY110
MSCP 45° Whakaaetanga Maama Yellow
Hononga Roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui LED Panel Indicator Yellow Diffused 45° 110V 6mA Round with Flat Top, 10.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Taitapa - I roto 0.315" (8.00mm)
Whakaahuatanga INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 110V Whakahaere Whakangungu 6mA
Pupuhi Round with Flat Top, 10.00mm Te Putea Pane 110V