QS83XXHG220
APEM Inc.APEM Inc.
QS83XXHG220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QS83XXHG220
Kaihanga / Waitohu: APEM Inc.
Whakaahuatanga hua INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V
Ngā Rauemi: QS83XXHG220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QS83XXHG220
Tau Wae QS83XXHG220 Kaihanga APEM Inc.
Whakaahuatanga INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40358 pcs Pepa Raraunga QS83XXHG220.pdf
Waimotu - Tae 1200mcd Waimurere - Mana Diffused
Patohia nga huanga - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Raupapa QS
Ratonga AC Pihanga Whakapae Paepae Green
Ētahi Ingoa 679-3426 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga QS83XXHG220
MSCP 45° Whakaaetanga Maama Green
Hononga Roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui LED Panel Indicator Green Diffused 45° 220V 3mA Round with Flat Top, 10.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Taitapa - I roto 0.315" (8.00mm)
Whakaahuatanga INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 220V Whakahaere Whakangungu 3mA
Pupuhi Round with Flat Top, 10.00mm Te Putea Pane 220V