TYC0805A151JJT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYC0805A151JJT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 200V NP0 0805
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYC0805A151JJT
Tau Wae TYC0805A151JJT Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1823002 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 150pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa TYC RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 3-1676859-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga TYC0805A151JJT Te Kāhua Ara 0.035" (0.90mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahua nui 150pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 150PF 200V NP0 0805