TLR3A10WR018FTDG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLR3A10WR018FTDG
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.018 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLR3A10WR018FTDG
Tau Wae TLR3A10WR018FTDG Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 0.018 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170329 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±75ppm/°C
Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Raupapa TLR, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa 2176166-7 Tae Mahi -55°C ~ 170°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga TLR3A10WR018FTDG Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.018 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.018 OHM 1% 1W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Metal Foil