SP12K21B
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP12K21B
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1.5W 2615
Ngā Rauemi: 1.SP12K21B.pdf2.SP12K21B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP12K21B
Tau Wae SP12K21B Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1.5W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17625 pcs Pepa Raraunga 1.SP12K21B.pdf2.SP12K21B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1.5W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm) Raupapa SP, CGS
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari 2615 J-Lead
Ētahi Ingoa 1624282-2
1624282-2-ND
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SP12K21B Teitei - Tae (Max) 0.112" (2.84mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 2.21k Ohm ±0.1% 1.5W Chip Resistor 2615 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1.5W 2615 Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound