SMW52R2JT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
SMW52R2JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMW52R2JT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2 OHM 5% 5W 5329
Ngā Rauemi: SMW52R2JT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMW52R2JT
Tau Wae SMW52R2JT Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 2.2 OHM 5% 5W 5329 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210427 pcs Pepa Raraunga SMW52R2JT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 5W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm) Raupapa SMW, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 5329 (13573 Metric), J-Lead
Ētahi Ingoa 3-1879233-3
3-1879233-3-ND
A121563TR
Tae Mahi -80°C ~ 280°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga SMW52R2JT Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.10mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 2.2 Ohm ±5% 5W Chip Resistor 5329 (13573 Metric), J-Lead Flame Retardant Coating, Safety Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 2.2 OHM 5% 5W 5329 Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound