SMF282KJT
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
SMF282KJT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF282KJT
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 82K OHM 5% 2W 2616
Ngā Rauemi: SMF282KJT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF282KJT
Tau Wae SMF282KJT Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 82K OHM 5% 2W 2616 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493949 pcs Pepa Raraunga SMF282KJT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) Raupapa SMF, CGS
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2616 (6740 Metric), J-Lead
Ētahi Ingoa 6-1879011-3
6-1879011-3-ND
Tae Mahi -80°C ~ 280°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga SMF282KJT Teitei - Tae (Max) 0.152" (3.85mm)
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 82k Ohm ±5% 2W Chip Resistor 2616 (6740 Metric), J-Lead Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 82K OHM 5% 2W 2616 Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film