RR03JR75TB
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR03JR75TB
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: RR03JR75TB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR03JR75TB
Tau Wae RR03JR75TB Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1251936 pcs Pepa Raraunga RR03JR75TB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±300ppm/°C
Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm) Raupapa RR, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 1-1879354-0
1-1879354-0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Waehanga Kaihanga RR03JR75TB Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 0.75 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Film