RP73D2B2K15BTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RP73D2B2K15BTDF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP73D2B2K15BTDF
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.15K OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RP73D2B2K15BTDF.pdf2.RP73D2B2K15BTDF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP73D2B2K15BTDF
Tau Wae RP73D2B2K15BTDF Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 2.15K OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190353 pcs Pepa Raraunga 1.RP73D2B2K15BTDF.pdf2.RP73D2B2K15BTDF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Raupapa RP73, Holsworthy
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 7-1879259-4
7-1879259-4-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga RP73D2B2K15BTDF Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 2.15k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 2.15K OHM 0.1% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film