RP73D2B274RBTD
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP73D2B274RBTD
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 274 OHM 0.1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: RP73D2B274RBTD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP73D2B274RBTD
Tau Wae RP73D2B274RBTD Kaihanga TE Connectivity AMP Connectors
Whakaahuatanga RES SMD 274 OHM 0.1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 278941 pcs Pepa Raraunga RP73D2B274RBTD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Raupapa RP73, Holsworthy
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 1-1879257-5 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga RP73D2B274RBTD
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 274 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 274 OHM 0.1% 1/4W 1206