RP73D1J2K26BTG
Hua Hua
Tau Wae: RP73D1J2K26BTG
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.26KOHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RP73D1J2K26BTG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP73D1J2K26BTG
Tau Wae RP73D1J2K26BTG Kaihanga TE Connectivity Passive Product
He Rahinga Kei te wātea 83274 pcs Pepa Raraunga RP73D1J2K26BTG.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Raupapa RP73, Holsworthy
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 6-1879745-0 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga RP73D1J2K26BTG Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 2.26k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%