ROX3SJ82R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX3SJ82R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX3SJ82R
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 82.0 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ROX3SJ82R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX3SJ82R
Tau Wae ROX3SJ82R Kaihanga AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga RES 82.0 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 743840 pcs Pepa Raraunga ROX3SJ82R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Raupapa ROX, Neohm Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa A131590CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film