ROX3SJ470K
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
ROX3SJ470K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX3SJ470K
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES 470K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ROX3SJ470K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX3SJ470K
Tau Wae ROX3SJ470K Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES 470K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1155965 pcs Pepa Raraunga ROX3SJ470K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±350ppm/°C
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm) Raupapa ROX, Neohm
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 5-1625892-1
5-1625892-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ROX3SJ470K Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 470k Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 470K OHM 3W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Oxide Film