RN73G2A127KDTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73G2A127KDTDF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN73G2A127KDTDF
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 127K OHM 0.5% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: 1.RN73G2A127KDTDF.pdf2.RN73G2A127KDTDF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN73G2A127KDTDF
Tau Wae RN73G2A127KDTDF Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 127K OHM 0.5% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1290014 pcs Pepa Raraunga 1.RN73G2A127KDTDF.pdf2.RN73G2A127KDTDF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RN73, Holsworthy
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 1614730-1
1614730-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Waehanga Kaihanga RN73G2A127KDTDF Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 127k Ohm ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%
Whakaahuatanga RES SMD 127K OHM 0.5% 1/10W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film