RN73C2A26K7BTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C2A26K7BTDF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN73C2A26K7BTDF
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 26.7KOHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: RN73C2A26K7BTDF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN73C2A26K7BTDF
Tau Wae RN73C2A26K7BTDF Kaihanga TE Connectivity Passive Product
He Rahinga Kei te wātea 90113 pcs Pepa Raraunga RN73C2A26K7BTDF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RN73, Holsworthy
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa A103382DKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Waehanga Kaihanga RN73C2A26K7BTDF Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 26.7k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%