RN73C2A110KBTDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C2A110KBTDF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN73C2A110KBTDF
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 110K OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: RN73C2A110KBTDF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN73C2A110KBTDF
Tau Wae RN73C2A110KBTDF Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 110K OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135944 pcs Pepa Raraunga RN73C2A110KBTDF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RN73, Holsworthy
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 1676154-2
1676154-2-ND
A103287TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga RN73C2A110KBTDF Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 110k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 110K OHM 0.1% 1/10W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film