RN73C1J649RATDF
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C1J649RATDF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN73C1J649RATDF
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 649 OHM 0.05% 1/16W 0603
Ngā Rauemi: 1.RN73C1J649RATDF.pdf2.RN73C1J649RATDF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN73C1J649RATDF
Tau Wae RN73C1J649RATDF Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 649 OHM 0.05% 1/16W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63027 pcs Pepa Raraunga 1.RN73C1J649RATDF.pdf2.RN73C1J649RATDF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Raupapa RN73, Holsworthy
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 1-1879186-1
1-1879186-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga RN73C1J649RATDF Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 649 Ohm ±0.05% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05%
Whakaahuatanga RES SMD 649 OHM 0.05% 1/16W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film