| Tau Wae | RN73C1J27K4BTG | Kaihanga | TE Connectivity Passive Product |
|---|---|---|---|
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | Putanga - Mahi | 0.063W, 1/16W |
| Tuhinga o mua - Breakdown | 0603 | Te matotoru (Max) | ±10ppm/°C |
| Rahi / Rahi | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) | Raupapa | RN73, Holsworthy |
| RoHS Tūnga | Cut Tape (CT) | Ko te poari | 0603 (1608 Metric) |
| Ētahi Ingoa | 3-1614352-9 3-1614352-9-ND 316143529 A105724 RN73C1J27K4BTG-ND |
Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 9 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | RN73C1J27K4BTG | Teitei - Tae (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Ngā āhuatanga | - | FIFO | 2 |
| Whakaahua nui | 27.4k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film | ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | ±0.1% |