RN73C1J22R6BTG
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
RN73C1J22R6BTG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RN73C1J22R6BTG
Kaihanga / Waitohu: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RES SMD 22.6 OHM 0.1% 1/16W 0603
Ngā Rauemi: 1.RN73C1J22R6BTG.pdf2.RN73C1J22R6BTG.pdf3.RN73C1J22R6BTG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RN73C1J22R6BTG
Tau Wae RN73C1J22R6BTG Kaihanga TE Connectivity Passive Product
Whakaahuatanga RES SMD 22.6 OHM 0.1% 1/16W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Raupapa RN73, Holsworthy
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 1-1614352-6
1-1614352-6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga RN73C1J22R6BTG Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga - FIFO 2
Whakaahua nui 22.6 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 22.6 OHM 0.1% 1/16W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film